Vesivärava tn 50, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Kadrioru Plaza äripinnad on kõrgete lagede ja vitriinakendega ning asuvad otse Tallinna südames. Maja on äsja valminud ning silmapaistev oma julge värvivalikuga. Mugav ligipääs on tagatud igast Tallinna piirkonnast ning parkimine asub otse äripindade ees, muutes need ideaalseteks pindadeks kaupluse, teenuse või bürooruumi jaoks.

Tubade mõõtmed on 107 ja 101 m2

Urda tee 3, Jälgimäe küla, Saku vald

Üürile anda ladu Laagri Renaulti ja Škoda esinduste kõrval, Urda tee 3 kinnistul 2016. aastal valminud Stock-Office tüüpi hoones. Üüritava pinna kogusuurus on 273,3 m2. Pinnal on vooluvõimsust kuni 63 A ja uste mõõtmed on 3,5 x 4,5 (L x K).

Väga hea logistilise asukohaga hoonest on mugav pääseda nii pääseda nii Pärnu-, Tartu- kui ka Narva maanteele. Maja on ehitatud A energiaklassiga, muutes kulud väga madalaks.

Peterburi tee 49, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Üürile anda 50m2 suurune büroopind Peterburi tee ääres. Võimalik üürida ka laopindasid samas hoones! Kontor asub 2. korrusel, vaatega sisehoovi. Peterburi tee ääres on võimalik rentida erineva suurusega ladusid. (50 m2 – 218 m2.)

Suurepärases asukohas olev Peterburi tee 49 pakub mitmeid võimalusi büroo- ja laopindade näol. Hästi ka suurte kaubaautodega ligipääsetavas hoones on võimalik laadida nii laadimissillalt kui ka maatasapinnalt. Erineva suurusega büroopindadel on ruumi suurtele ja väikestele ettevõtetele.

Pärnu mnt 536b, Nõmme, Tallinn

Anda üürile äripind Pääsküla keskuses, aadressil Pärnu mnt 536b. Pind, suurusega 271m2, asub hoone 0-korrusel ning sobib erinevate tegevusaladega ettevõtetele. Lagede kõrguseks on 2,8 meetrit ning pinnal on ka personaalne WC.

Hoone esimesel korrusel asub Maxima toidupood ning teisel korrusel Humana. Parkimine maja kõrval on tasuta.

Kotka 26 ja Kotka 26/1 , Kristiine, Tallinn

Kotka 26 ja Kotka 26/1 on suurepärased asukohad ettevõttele, kes soovivad rentida laopindasid ja väikest bürood odava hinnaga Kesklinna vahetusläheduses. Head logistilise asukohaga hooned on hästi ligipääsetavad nii autoga kui ka ühistranspordiga.

Mõlemal laoruumil on eraldi tõstanduks koos maapealse laadimisalaga. Suuremal pinnal on juures ka büroopind.

Pindade suurused jäävad 190-420m2 vahele.