Uudised

Lasnamäe veerele kerkib uus kaubandushoone, ankurrentnikuks on Prisma

Sel nädalal alustasid Hammerhead OÜ ja Eventus Kinnisvara OÜ Tallinnas Lasnamäe veerel uue, 6000 ruutmeetri suuruse pinnaga kaubandushoone ehitust. Aadressil Linnamäe tee 95 kerkiva hoone ankur-rentnikuks on Prisma Peremarket, keskus avatakse plaanide kohaselt 2021. aasta sügiseks.

„Lasnamäe taga paiknev piirkond on viimastel aastatel jõudsasti arenenud. Seal on arenduses kaubandus-, lao- ja teeninduspindadega Priisle Äripark, samuti on juba valmis ja veel kerkimas mitmed uued korterelamud, mis näitab selle kasvavat populaarsust elurajoonina,“ märkis Hammerhead OÜ juhatuse esimees Allan Kool. 

Ülemiste äripiirkond kiirendab ettevõtted tulevikku

Ülemiste on saanud lühikese ajaga Tallinna üheks ihaldatuimaks äripiirkonnas. Lisaks mitmetele suurtele ja väikestele ettevõtetele arendatakse seal aktiivselt ka ühistranspordi sõlmpunkte ja atraktiivseid linnaväljakuid. Äriliselt soodne piirkond tõmbab ligi nii arendajaid, ettevõtjaid kui kliente.

Loe edasi

LoftOffice pakub ettevõttele kuluefektiivset ja atraktiivset pinda

L2020. aasta suvel valmib Kadaka äripiirkonnas multifunktsionaalne K3 LoftOffice ärihoone, mis pakub mugavaid pindu nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. K3 hoones on olemas kõik vajalik laost ja kontorist kaubanduspinnani.

Loe edasi

Portaalid võtsid kasutusele uued ärikinnisvara kategooriad

Kinnisvaraportaalide ärikinnisvara vaikust leiab viimasel ajal uued kategooriad. Nõudluse tingis turg, kinnitavad City24 ja Kinnisvara24. Kinnisvaraekspert Ardi Roosimaa sõnul näitab see, et siiani nii staatiline ärikinnisvaraturg on muutuses.

Loe edasi

Innovaatiline LoftOffice lahendus meelitab kliente ja hoiab kulud kontrolli all

2020. aasta kevadel avab Ülemistes oma uksed innovaatiline Ülemiste LoftOffice, mis loob ettevõtetele innovaatilised äritingimused. Omanäoline multifunktsionaalne arendus pakub terviklikku töökeskkonda, mis on kuluefektiivne ja kreatiivne.

Loe edasi
Järgmised