Uudised

Ülemiste äripiirkond kiirendab ettevõtted tulevikku

Ülemiste on saanud lühikese ajaga Tallinna üheks ihaldatuimaks äripiirkonnas. Lisaks mitmetele suurtele ja väikestele ettevõtetele arendatakse seal aktiivselt ka ühistranspordi sõlmpunkte ja atraktiivseid linnaväljakuid. Äriliselt soodne piirkond tõmbab ligi nii arendajaid, ettevõtjaid kui kliente.

Loe edasi

LoftOffice pakub ettevõttele kuluefektiivset ja atraktiivset pinda

L2020. aasta suvel valmib Kadaka äripiirkonnas multifunktsionaalne K3 LoftOffice ärihoone, mis pakub mugavaid pindu nii suurtele kui väikestele ettevõtetele. K3 hoones on olemas kõik vajalik laost ja kontorist kaubanduspinnani.

Loe edasi

Portaalid võtsid kasutusele uued ärikinnisvara kategooriad

Kinnisvaraportaalide ärikinnisvara vaikust leiab viimasel ajal uued kategooriad. Nõudluse tingis turg, kinnitavad City24 ja Kinnisvara24. Kinnisvaraekspert Ardi Roosimaa sõnul näitab see, et siiani nii staatiline ärikinnisvaraturg on muutuses.

Loe edasi

Innovaatiline LoftOffice lahendus meelitab kliente ja hoiab kulud kontrolli all

2020. aasta kevadel avab Ülemistes oma uksed innovaatiline Ülemiste LoftOffice, mis loob ettevõtetele innovaatilised äritingimused. Omanäoline multifunktsionaalne arendus pakub terviklikku töökeskkonda, mis on kuluefektiivne ja kreatiivne.

Loe edasi

Eesti ärikinnisvaraturul puuduvad sobivad pinnad tuhandetele ettevõtetele

EESTI ETTEVÕTLUSKESKKOND koosneb enam, kui 90% ulatuses mikro- ja väikeettevõtetest. Ettevõtetele on eestis viimase kolmekümne aasta jooksul rajatud kümneid tuhandeid
ruutmeetreid büroopinda, samamoodi laopinda ja kaubanduspinda kaubanduskeskustes, kuid puuduvad sobivad äripinnad väikestele ettevõtetele kel pole vaja sadu ruutmeeterid laopinda.

Loe edasi
Järgmised