Vesivärava tn 50, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Kadrioru Plaza äripinnad on kõrgete lagede ja vitriinakendega ning asuvad otse Tallinna südames. Maja on äsja valminud ning silmapaistev oma julge värvivalikuga. Mugav ligipääs on tagatud igast Tallinna piirkonnast ning parkimine asub otse äripindade ees, muutes need ideaalseteks pindadeks kaupluse, teenuse või bürooruumi jaoks.

 
Lähiümbrusesse jäävad mitmed logistilise tähtsusega punktid nagu Laagna tee, Tartu- ja Peterburi mnt ning bussijaam. 

Urda tee 3, Jälgimäe küla, Saku vald

Urda tee 3 on linna poolt tulles Jäglimäe algusesse jääv paar aastat tagasi ehitatud Laagri Stock Office hoone. Ümbruskaudne tööstuspark on jõudsalt arenev ning juba praegu paiknevad ümberringi erinevad logistika- ja vaheladude hooned. Naabriteks on aga City Motorsi ja Škoda esindused. 
 
Hoone pakub võimalust manööverdamiseks ka poolhaagisega rekkatel ning suured tõstanduksed (3,5m x 4,5m) võimaldavad ka sissetagurdamise lahendust. Kõrged laed, madalad kommunaalkulud (A-energiaklass, keskmiselt 1,5€/m2) muudavad Laagri Stock Office hoone atraktiivseks asukohaks kõigile, kes soovivad head laopinda väikese kontori võimalusega. 

Tartu mnt 56, Tallinn

Tartu mnt 56 on suurepärase asukohaga hoone otse Tallinna südames. Logilistiliselt on ligidal suuremad maanteed, kaubanduskeskused ja ühistranspordi peatused koos ümber nurga jääva Tallinna Bussijaamaga.
 
Maja esimesel korrusel paiknevad eraldi sissepääsude ja vitriinakendega äripinnad, ülemistel korrustel on korterid. Äripindadel on kõrged laed (3,3 meetrit), eraldi sissepääsud hoovi poolt koos fikseeritud parkimiskohtadega. Kliendid saavad parkida otse äripinna ette. 

Pärnu mnt 534b, Nõmme, Tallinn

Pärnu mnt 534b on ühe linna tuiksoone, Pärnu maantee äärde jääv ärihoone, milles tegutevad kaks oma tegevusvaldkonna tuntud nime — Maxima toidupood ja Humana riietekauplus. Hiljuti lisandus neile ka apteek, tõstes sellega kindlasti maja külastajate arvu. 
 
Hea nähtavus ning mugavad sisse- ja väljakeeramised muudavad Pärnu mnt 534 ärihoone atraktiivseks ettevõtlusega tegelemise kohaks. Suviti võib maja ees näha erinevaid aedviljade ja marjade müüjaid. 
 
Hoones on praeguse seisuga vaba suur 0-korruse ruum ning väike endine lillepoele sobiv avatud ala pind. 0-korruse pinnal on varem tegutsenud edukas lastetuba, mis kolis suurema pinna peale. Sinna võiks sobida lisaks uuele lastetoale ka mõni riietekauplus, sest see tekitaks kindlasti Humanaga sünergiat. 

Sipelga tn 2, Tallinn

Sipelga tn 2 asub kahe Tallinna tuiksoone, Sõpruse puiestee ja Tammsaare tee, ristimiku lähistel. Hoone esimesel korrusel on kolm äripinda, millest kahes tegutsevad loomakliinik ja ilusalong. Kõikidel pindadel on personaalne sissepääs ja vitriinaknad Sõpruse pst poole. 
 
Rentnikul ja klientidel on tasuta parkimine maja ees ja tänaval. Lisaks sellele jääb rentniku kasutada tagumine uks kauba laadimise jaoks.