Pakume tulemust, mitte teenust!

Hammerheadi visioon on luua kaasaegseid ja innovaatilisi hooneid ning terviklikke ärikeskkondi. Oleme ettevõtte ja meeskonnana pidevas arengus, püüdleme parima võimaliku kvaliteedi suunas ning hindame kõrgelt modernset arhitektuuri koos energiasäästlike ja funktsionaalsete lahendustega. Me suhtume austusega ümbritsevasse keskkonda eesmärgiga luua igale kinnistule väärtust läbi kogemuse ja koostöö.

Kogenud ärikinnisvara arendajana on meie teostatud projektide loetelus üle 40 000 m² kaubandus-, kontori-, lao- ja elamupindasid.

Teenused

Kinnisvara arendus

Naudime igat hetke selles töös, alustades planeerimisest ja ehituse korraldamisest lõpetades uue omaniku leidmise ja garantiiaegse teenindusega. Oleme oma tegutsemisaastate jooksul loonud erinevaid elamuarendusi, ärihooneid, kaubanduspindasid ning logistika- ja tööstusparke.

Kinnisvara haldus

Olles ise ärihoonete loojad ja arendajad ning tegeledes igapäevaselt üüriklientide leidmise ja nende vajaduste rahuldamisega, usume, et oleme ühed parimatest kinnisvara varahalduritest Eestis.

Kinnisvarasse investeerimine

Juba aastaid pakkume võimalust investeerida kinnisvarasektorisse eesmärgiga teenida stabiilset ja hea marginaaliga tootlust. Toetudes kauaaegsetele kogemustele ning kaasates erialaspetsialiste ühendame ressursid ja teadmised parima tulemuse saavutamiseks. 

Kinnisvara müük ja üür

Omame aastatepikkuseid kogemusi kinnisvara müügi ja üüri korraldamises. Kauaaegsed head suhted koostööpartneritega ning sihikindel ja aus tegutsemine on võtmesõnadeks kliendirahulolu ning ootustele vastavate tulemuste garanteerimisel.

Innovaatilisus

Oleme teerajajaks ärikinnisvara valdkonnas pakkudes oma klientidele parimaid uuenduslikke lahendusi

Areng

Oleme pidevas arengus ning panustame nii linnaruumi kui kogu kinnisvaraturu jätkusuutlikusse arengusse

Kvaliteet

Me ei paku tavalist teenust, vaid alati kvaliteetset tulemust ja parimat võimalikku efektiivsust