Tegevusvaldkonnad

Teeme seda pühendatult või ei tee seda üldse!

Kinnisvara ost & müük

Teatavasti on suurimad teod need, mis toovad õnne suuremale hulgale inimestele. Kui üks inimene müüb kinnisvara ja teine selle ostab on mõlemad osapooled väga õnnelikud, mõlemad on võitjad. Üks meie peamistest igapäevastest tegemistest on kinnisvara müügi korraldamine. Kasutame klientide ülesandeid täites oma pikaajalisi töökogemusi ja kauaageseid häid suhteid koostööpartneritega. Teeme oma tööd ausalt ja sihikindlalt. Anname endast parima kliendi rahulolu ja õnnetunde tagamiseks, pakkudes ootustele vastavaid tulemusi.

Kinnisvara arendus

Maa oli tühi ja paljas… ja siis hakkas Jumal maailma looma.
Justkui Jumala näpuviibutusena näeme ka meie kinnisvaraarendust, kus tühja koha peale tekib mõne ajaga midagi uut ja vägevat.
Kinnisvara arendus on me põhiline tegevusvaldkond. Julgeme öelda, et naudime absoluutselt igat hetke töös: planeerimisest ja ehituse korraldamisest kuni uue omaniku leidmiseni. Meile meeldib jätta maa peale jälgi, mida vaadates tekib südamesse uhke tunne.

Finantseerimine ja ühisrahastus

Lucius Seneca on öelnud: “Raha tuleb juhtida, mitte teenida.”

On palju inimesi, kellele pakub huvi kinnisvara valdkonda investeerimine. Sageli on see takerdunud selle taha, et üksi pole piisavalt rahalisi võimalusi, teadmisi ja kogemusi, et projekt algusest lõpuni läbi viia. Nendest hetkedest ongi meil alguse saanud, tänaseks juba mitmeid aastad kestnud ühisrahastuse põhimõtteid järgiv koostöömudel meie partnerite ja sõpradega. Kapitali parema tootlikkuse saavutamiseks kasutame mitmete oma eriala spetsalistide abi. Meie projektide omakapitali tootlus on seni ületanud investorite ja partnerite ootused.

Meeskond

Allan Kool

Ettevõtte juhatus

+372 551 5130

allan@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Allan Kool

Kõrgharidus.

Tegeleb Eesti kinnisvarasektoris aktiivselt aastast 2001a.

Kolleegid kirjutavad:

Allan on ettevõtlik, taktitundeline, uuendusmeelne, tugevas kontaktis sotsiaalse keskkonnaga, teiste inimestega. Allan on väga lojaalne oma partneritele ja hindab kõrgelt seda, kui tema partnerid vastavad samaga. Võimutunnetus on küll tähtis kuid mitte inimeste vaid situatsioonide üle. Allanil on palju kujutlusvõimet uute võimaluste nägemiseks, algatusvõimet uute projektide käivitamiseks, energiat ja entusiasmi nende teostamiseks.

Konfliktolukorras oskuslikult suhtleb teiste inimestega ning on võimeline pingeid maandama ja osapooli lepitama. Keerulistes olukordades jääb arukaks ja tasakaalukaks. Talle meeldib diskuteerida, veenda ja oma kaaslasi motiveerida. Võib raskusteta esitada ettepanekuid, juhtida koosolekuid ja arutelusid. Suhtub lugupidavalt teiste arvamustesse.

Allan arvab, et käitumine peab olema loogiliselt põhjendatud ning lähtub sellest põhimõttest ka oma tegevuses. Austab fakte. Peab oma  sõna ja enda peale võetud kohustused seovad teda tugevelt ja ta ootab seda vastaspooltelt. “See mida välja ei öelda, kaalub alati kõige rohkem”

Anton Kruglov

Ettevõtte juhatus

+372 5854 5412

anton@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Anton Kruglov

Risto Abel

Kinnisvara arendusdirektor

+372 551 4990

risto@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Risto Abel

Kõrgharidus.

Tegeleb Eesti kinnisvarasektoris aktiivselt aastast 2003.a.

Kolleegid kirjutavad:

Risto on sihikindel ja kohusetundlik, hindab usaldusväärsust, täpsust ja partnerlusega kaasnevat vastutust. Ta on valdava osa oma ajast just tööle orienteeritud. Risto usub, et olla edukas, tähendab väga palju tööd ja natuke õnne ning edu pole kunagi lõplik ja edu puhul on kõige raskem olla jätkuvalt edukas. Hindab end ümbritsevaid sõpru ja koostööpartnereid ning hindab kõrgelt härrasmehelike kokkulepete pidamist, mis pole kirja pandud paberile vaid mis tulenevad inimese arusaamistest ja veendumustest.

Risto on kohati järeleandlik, samas veendumuspõhiselt paindumatu. Usub lihtsasse tervemõistuslikku maailmavatesse. Ei usu vandenõuteooriaid ja ei kuluta aega arvamisele vaid tugineb olemasolevatele faktidele.

Eelistab alati pigem võrdset või tugevamat, kui nõrgemat vastast. Märksõna on vankumatus, vihkab äkilisi muudatusi ja ebakindlust, olgu siis inimestes või situatsioonides. “Me oleme need, kes me oleme”

Oksana Ganža

Finants- ja haldusjuht

+372 5622 0348

oksana@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Oksana Ganža

Katre Tamp

Turundusjuht

+372 5383 8108

katre@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Katre Tamp

Toomas Retsold

Projektijuht

+372 517 0813

toomas@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Toomas Retsold

Marco Pärtel

Projektijuht

+372 5698 1765

marco@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Marco Pärtel

Kõrgharidus.

Tegeleb Eesti kinnisvarasektoris aktiivselt aastast 2002.a.

Kollegid kirjutavad:
Marco kohusetundlikkus ja distsiplineeritus võimaldavad hoida tal oma huvideringi laia. Kõnes  täpne ja selge. Arukas ja valitseb sõnu. Oma enesekindluse ja sisemise rahuga loob ta usaldusväärse õhkkona juba esimesel kohtumisel. Eelarvamuseta ja salliv, võttes asju nii nagu nad on. Nendele omadustele toetudes suudab hästi teha koostööd ja tegutseda meeskonna liikmena. Konfliktides ja pinget täis olukordades tunneb ennast ebamugavalt ning püüab omalt poolt teha kõik, et niisuguseid olukordi ei tekiks. Marcole meeldib diskuteerida teemadel, mis annavad palju mõtteainet. Mõtlemine on tema tugevaim külg. Seetõttu on ta loogiline, analüütiline ja objektiivselt kriitiline.

 

Daria Morozova

Kinnisvara konsultant Kalingradis

+89062310909

daria@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Daria Morozova

Elena Apatkina

Haldusjuht Kalingradis

+79114520690

elena@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Elena Apatkina

Eelmised projektid
Järgmised projektid
Vaata kõiki projekte

Korterelamu Tallinna kesklinnas

Korterelamu Tallinna kesklinnas, Adamsoni 30a. Nelja korteriga väike korterelamu vanalinna külje all. Ehituse algus planeeritud 2015 aasta kevadesse ja projektieeldatav lõpp 2015 aasta lõpus.

Artelli 19

Artelli 19, Tallinn

Töös

Artelli 19

Tallinnas, Kristiine linnaosas, aadressil Artelli 19 kerkib 2019. aasta suveks uus kaubandushoone nimega K2. K2 on 2018. aasta kevadel valminud väga populaarse K1 (Kadaka tee 4) arenduse II etapp. Kokku on uues arenduses ca 2730 m2 üüritavat pinda. Hoone on kavandatud peamiselt ühekorruselise kaubandushoonena, mis on jagatud eraldi funktsioneerivateks boksideks, mida on võimalik üksteisest sõltumatult kasutusele võtta või bokse omavahel liita suuremaks üüripinnaks.

Kadaka tee 4 ärihoone on uus kaasaegne ärihoone Kristiine Mustamäe piiril

Arendamisel hoones on ligi 4900 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis võimaldavad Teie ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada äriruumid esindus- ja büroopindadega ühe katuse alla.

Rajatava hoone valmimise aeg on mai 2018.a. Hoones on ruumilahendusi alates 115m² kuni 2400m².

Priisle Äripargi II etapp

Priisle tee 16, Tallinn

Tehtud

Priisle Äripargi II etapp

Priisle Äripargi II etapp – stock office hoone ja spordiklubi. Kokku 4000 ruutmeetrit pinda aadressil Priisle tee 16.

Priisle Äripargi III etapp

Ussimäe tee 12/1 ja 12/2, Tallinn

Töös

Priisle Äripargi III etapp

Priisle Äripark on uus arendatav logistika- ja tööstuspark Tallinnas Lasnamäe linnaosas. Arendamisel on ligi 22 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis võimaldavad Teie ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada lao- või tööstusruumid büroo- ja esinduspindadega ühe katuse alla.

Kadaka tee 133

Kadaka tee 133, Tallinn

Töös

Kadaka tee 133

Arendamisel hoones on 4663 ruutmeetrit äri- ja kaubanduspinda, mis võimaldab äriruumid esindus- ja büroopindadega ühe katuse alla koondada.

Priisle Äripargi I etapp

Priisle tee 10, Tallinn

Tehtud

Priisle Äripargi I etapp

Laokeskuse arendus Tallinnas Lasnamäe linnaosas. Arendamisel on kokku 3,1 hektaril kahes kuni neljas arendusetapis kokku ca 22 000 ruutmeetrit lao- ja kontoripindasid. Eesmärk on ehitada laokompleks välja ja erinevatele ettevõtetele üürile anda. I arendusetapi ehituse algus planeeritud 2015 aasta suve lõppu.

Manta Maja

Vabaduse pst 174b, Tallinn 10917 / Vaata ka PDF-i

Tehtud

Manta Maja

Ärihoone, asukohaga Vabaduse pst 174b, Tallinn 10917.
Hoone üldpind üle 2000m2.

Suur-Sõjamäe 13a

Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn

Töös

Suur-Sõjamäe 13a

Hoone on kavandatud kahekorruselise kaubandushoonena, mis on jagatud eraldi funktsioneerivateks boksideks, mida on võimalik üksteisest sõltumatult kasutusele võtta või bokse omavahel suuremaks üüripinnaks liita. Kokku valmib 2320 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid.

Scandic Park, Kaliningrad

Kaliningrad

Töös

Scandic Park, Kaliningrad

Elamuarendus Kaliningradi linna lähistel kogupindalaga enam kui 30 hektarit. Kompleksi ehitamise esimene etapp algas 2018. aasta teises kvartalis ning linnaplaneerimise kontseptsioon näeb tervikalale ette ca 64 000 ruutmeetrit elamispinda. Alale lisandub ka lasteaed ja ärikeskus, kaasaegsed laste- ja spordiväljakud ning kogu kompleks on varustatud asfalteeritud jalg- ja rattateedega. Väga suur rõhk on rohelisusel, turvalisusel ja mugavusel.

Priisle Äripargi IV etapp

Priisle tee 18, Tallinn

Töös

Priisle Äripargi IV etapp

Priisle Äripark on uus arendatav logistika- ja tööstuspark Tallinnas Lasnamäe linnaosas. Arendamisel on ligi 22 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis võimaldavad Teie ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada lao- või tööstusruumid büroo- ja esinduspindadega ühe katuse alla.

Linnamäe tee 93/95

Linnamäe tee 93/95, Tallinn

Töös

Linnamäe tee 93/95

Arendamisel hoones on 4070 ruutmeetrit äri- ja kaubanduspinda, mis võimaldab äriruumid esindus- ja büroopindadega ühe katuse alla koondada.

Pärnu Turu rekonstrueerimine

Suur-Sepa 18, Pärnu

Tehtud

Pärnu Turu rekonstrueerimine

Uuenenud Pärnu Turg ootab teid küll! Uues turuhoones on avatud suur liha- ja kalahall, supermarket, apteek, käsitööpood ning palju teisi kauplusi!

Elamupiirkond 44 eluasemega Harjumaal, Kose vallas

Tallinn- Tartu mnt 38 kilomeetril

Töös

Elamupiirkond 44 eluasemega Harjumaal, Kose vallas

Elamupiirkond 44 eluasemega Harjumaal, Kose vallas. Paljude üksik-, paaris- ja ridaelamutega arendusprojekt asub Tallinn- Tartu mnt 38 kilomeetril ehk 31 kilomeetrit Tallinna linna piirist neljarealise, esimese klassi maantee läheduses. Vastavalt klientide soovile müüme elamukinnistuid või ehitame valmis elamud.

Järveotsa ärihoone arendus Õismäel

Järveotsa 50c, Tallinn

Tehtud

Järveotsa ärihoone arendus Õismäel

Märjamaa Treff logistika- ja tööstuspark Raplamaal

Märjamaa Treff logistika- ja tööstuspark Raplamaal, Tallinn- Pärnu- Ikla maantee 65 km-l. Kokku 13 hektaril laiuv tehnopark hõlmab endas kahte kütusejaama ja paljusid teisi lao- ja tootmishooneid kokku 70 000 ruutmeetrise ehitusealuse pinnaga ning maanteetranspordi puhkeala sh autokaravani plats ning  rekkaparkla koos kõikide kõrvalteenustega.

Betooni 32

Betooni 32, Tallinn / Vaata ka PDF-i

Töös

Betooni 32

Laokompleks Tallinnas, Lasnamäel, Betooni tn 32. Arendamisel on 10 000 ruutmeetrit tootmismaad, millele rajame kahel korrusel kokku ca 10 000m2 lao- ja kontoripinda erinevatele laonduse- ja logistikaga tegelevatele ettevõtetele. Esimesel korrusel kõikidele standarditele vastavad arvukate laadimissildadega soojad laopinnad ja teisel korrusel euroopalikud, miniladude konseptsiooni järgivad väikelaod linna kodanikele.

Marati 4a

Marati 4a, Tallinn

Töös

Marati 4a

Põhja-Tallinna linnaosa on lähiaastatel võtmas täiesti uut ilmet. Mereäärset piirkonda rikastatakse uute korterite, büroopindade ja kohvikute-restoranidega. Inspireeriv keskkond toetab loovust, väärtustab rohelist mõtteviisi ja ühtset kogukonda.

Teearu kinnistu

Teearu kinnistu, Harku vald, Tallinn

Töös

Teearu kinnistu

Arendamisel on äri- ja kaubanduspindadega hoone, mis on jagatud eraldi funktsioneerivateks boksideks, mida on võimalik üksteisest sõltumatult kasutusele võtta või bokse omavahel suuremaks üüripinnaks liita.

Kiili Tehnokeskuse energiasäästlik büroo-, lao- ja tootmishoone Harjumaal, Kiili Alevis

2014 aastal alustatud ja samal aastal edukalt lõpetatud arendus hõlmas endas kokku 6000 ruutmeetrit lao-, tootmis- ja kontoripinda.

Stockoffice nn ladu/kontor/müügisaal tüüpi äripindade arendus Tallinnas Nõmmel

Stockoffice nn ladu/kontor/müügisaal tüüpi äripindade arendus Tallinnas Nõmmel, Männiku tee 104a. Rajame 7-10 ca 250-300 ruutmetrist stockoffice üksust.  Ehitusmaht 2500 m2. Projekti eeldatav valmimise aeg detsembris 2016.a.

 

Kontakt

  • (+372) 6 400 350
  • Vabaduse puiestee 174b, Tallinn 10917
  • info[ät]hammerhead.ee

HAMMERHEAD OÜ

Registrikood 11592452

Aadress Vabaduse puiestee 174b, Tallinn 10917

VAT EE101641847

A/a IBAN EE351010220096407018

Pank SEB

SWIFT/BIC EEUHEE2X

Panga aadress Tornimäe 2, Tallinn, Estonia