Pakume tulemust, mitte teenust!

Kinnisvara ost, müük ja arendus

Tegevusvaldkonnad

Teeme seda pühendatult või ei tee seda üldse!

Kinnisvara ost & müük

Teatavasti on suurimad teod need, mis toovad õnne suuremale hulgale inimestele. Kui üks inimene müüb kinnisvara ja teine selle ostab on mõlemad osapooled väga õnnelikud, mõlemad on võitjad. Üks meie peamistest igapäevastest tegemistest on kinnisvara müügi korraldamine. Kasutame klientide ülesandeid täites oma pikaajalisi töökogemusi ja kauaageseid häid suhteid koostööpartneritega. Teeme oma tööd ausalt ja sihikindlalt. Anname endast parima kliendi rahulolu ja õnnetunde tagamiseks, pakkudes ootustele vastavaid tulemusi.

Kinnisvara arendus

Maa oli tühi ja paljas… ja siis hakkas Jumal maailma looma.
Justkui Jumala näpuviibutusena näeme ka meie kinnisvaraarendust, kus tühja koha peale tekib mõne ajaga midagi uut ja vägevat.
Kinnisvara arendus on me põhiline tegevusvaldkond. Julgeme öelda, et naudime absoluutselt igat hetke töös: planeerimisest ja ehituse korraldamisest kuni uue omaniku leidmiseni. Meile meeldib jätta maa peale jälgi, mida vaadates tekib südamesse uhke tunne.

Finantseerimine ja ühisrahastus

Lucius Seneca on öelnud: “Raha tuleb juhtida, mitte teenida.”

On palju inimesi, kellele pakub huvi kinnisvara valdkonda investeerimine. Sageli on see takerdunud selle taha, et üksi pole piisavalt rahalisi võimalusi, teadmisi ja kogemusi, et projekt algusest lõpuni läbi viia. Nendest hetkedest ongi meil alguse saanud, tänaseks juba mitmeid aastad kestnud ühisrahastuse põhimõtteid järgiv koostöömudel meie partnerite ja sõpradega. Kapitali parema tootlikkuse saavutamiseks kasutame mitmete oma eriala spetsalistide abi. Meie projektide omakapitali tootlus on seni ületanud investorite ja partnerite ootused.

Meeskond

Allan Kool

Ettevõtte juhatus

+372 551 5130

allan@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Allan Kool

Kõrgharidus.

Tegeleb Eesti kinnisvarasektoris aktiivselt aastast 2001a.

Kolleegid kirjutavad:

Allan on ettevõtlik, taktitundeline, uuendusmeelne, tugevas kontaktis sotsiaalse keskkonnaga, teiste inimestega. Allan on väga lojaalne oma partneritele ja hindab kõrgelt seda, kui tema partnerid vastavad samaga. Võimutunnetus on küll tähtis kuid mitte inimeste vaid situatsioonide üle. Allanil on palju kujutlusvõimet uute võimaluste nägemiseks, algatusvõimet uute projektide käivitamiseks, energiat ja entusiasmi nende teostamiseks.

Konfliktolukorras oskuslikult suhtleb teiste inimestega ning on võimeline pingeid maandama ja osapooli lepitama. Keerulistes olukordades jääb arukaks ja tasakaalukaks. Talle meeldib diskuteerida, veenda ja oma kaaslasi motiveerida. Võib raskusteta esitada ettepanekuid, juhtida koosolekuid ja arutelusid. Suhtub lugupidavalt teiste arvamustesse.

Allan arvab, et käitumine peab olema loogiliselt põhjendatud ning lähtub sellest põhimõttest ka oma tegevuses. Austab fakte. Peab oma  sõna ja enda peale võetud kohustused seovad teda tugevelt ja ta ootab seda vastaspooltelt. “See mida välja ei öelda, kaalub alati kõige rohkem”

Risto Abel

Kinnisvara arendusvaldkonna juht

+372 551 4990

risto@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Risto Abel

Kõrgharidus.

Tegeleb Eesti kinnisvarasektoris aktiivselt aastast 2003.a.

Kolleegid kirjutavad:

Risto on sihikindel ja kohusetundlik, hindab usaldusväärsust, täpsust ja partnerlusega kaasnevat vastutust. Ta on valdava osa oma ajast just tööle orienteeritud. Risto usub, et olla edukas, tähendab väga palju tööd ja natuke õnne ning edu pole kunagi lõplik ja edu puhul on kõige raskem olla jätkuvalt edukas. Hindab end ümbritsevaid sõpru ja koostööpartnereid ning hindab kõrgelt härrasmehelike kokkulepete pidamist, mis pole kirja pandud paberile vaid mis tulenevad inimese arusaamistest ja veendumustest.

Risto on kohati järeleandlik, samas veendumuspõhiselt paindumatu. Usub lihtsasse tervemõistuslikku maailmavatesse. Ei usu vandenõuteooriaid ja ei kuluta aega arvamisele vaid tugineb olemasolevatele faktidele.

Eelistab alati pigem võrdset või tugevamat, kui nõrgemat vastast. Märksõna on vankumatus, vihkab äkilisi muudatusi ja ebakindlust, olgu siis inimestes või situatsioonides. “Me oleme need, kes me oleme”

Ahti Silk

Kinnisvara müügivaldkonna juht

+372 5561 6332

ahti@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Ahti Silk

Kõrgharidus. Kinnisvaraalane täiendõpe.

Tegeleb Eesti kinnisvaraturul aastast 2003.

Kolleegid kirjutavad:

Hindame Ahti teadlikkust, sihikindlust ja meeldivat suhtlemisoskust kinnisvaratehingute läbiviimisel. Kinnisvaraturustamine ja kinnisvaraalane nõustamisteenus on olnud Ahti edukaks tööks juba üle tosina aasta, olles läbi viinud sadu edukaid kinnisvaratehinguid. Kogemusi, mis aja jooksul omandatud, kasutab ta oskuslikult uutes kinnisvaraalastes väljakutsetes, olles korrektne ja selge visiooniga, ning heale lõpptulemusele orienteeritud. Pälvinud klientidelt rohkelt kiitusi ja suurepärast tagasisidet.

Ahti esmane kogemus kinnisvaratehingute (sh. õiguslikus) vallas tuli töötades aastaid notaribüroodes konsultandina. Seejärel järgnes üle 10 aasta tööd tuntud kinnisvaraettevõttes nii elukondliku kui ärikinnisvara müügi valdkonnas, pälvides kolleegide poolt tunnustust ja olles tihtipeale nõuga abiks tekkinud takistuste lahendamisel.

Ahti püstitab alati endale kõrged eesmärgid hinnates seejuures eelkõige teekonda, kuidas eesmärgini jõutakse.

Oksana Ganža

Finantsvaldkond

+372 5622 0348

oksana@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Oksana Ganža

 

Kollegid kirjutavad:

 

Kaidi Türk

Haldusjuht

+372 5622 0395

kaidi@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Kaidi Türk

Katre Tamp

Manta Maja müügi- ja tegevjuht

+372 5383 8108

katre@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Katre Tamp

Toomas Retsold

Kinnisvara arendusvaldkond

+372 517 0813

toomas@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Toomas Retsold

Sander Sisask

Kinnisvara arendusvaldkond

+372 5551 0008

sander@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Sander Sisask

Marco Pärtel

Kinnisvara arendusvaldkond

+372 5698 1765

marco@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Marco Pärtel

Kõrgharidus.

Tegeleb Eesti kinnisvarasektoris aktiivselt aastast 2002.a.

Kollegid kirjutavad:
Marco kohusetundlikkus ja distsiplineeritus võimaldavad hoida tal oma huvideringi laia. Kõnes  täpne ja selge. Arukas ja valitseb sõnu. Oma enesekindluse ja sisemise rahuga loob ta usaldusväärse õhkkona juba esimesel kohtumisel. Eelarvamuseta ja salliv, võttes asju nii nagu nad on. Nendele omadustele toetudes suudab hästi teha koostööd ja tegutseda meeskonna liikmena. Konfliktides ja pinget täis olukordades tunneb ennast ebamugavalt ning püüab omalt poolt teha kõik, et niisuguseid olukordi ei tekiks. Marcole meeldib diskuteerida teemadel, mis annavad palju mõtteainet. Mõtlemine on tema tugevaim külg. Seetõttu on ta loogiline, analüütiline ja objektiivselt kriitiline.

 

Kirill Esaulenko

Kinnisvara arendusvaldkond

+372 5308 4858

kirill@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Kirill Esaulenko

Kõrgharidus.
Tegeles Venemaal juristina aktiivselt aastast 2008.a. tänaseks on valmis õppima ja
arenema Eesti kinnisvara valdkonnas.

Kolleegid kirjutavad:
Kirill on sõbralik, tähelepanelik ja kaasatundlik inimene. Suhtlemises kerge ja positiivne, võib ta olla ka otsene. Tal on samuti perspektiivitunnet. Reeglina huvitub raamatutest ja keeltest. Tööd teeb põhjalikult, hoolsalt, kannatlikult ja tugeva tahtega. Ta ei tee midagi impulsiivselt ja pingeline situatsioon teda ei hirmuta.

Kristi Lepik

Hammerhead müügijuht

+372 5397 7989

info@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Kristi Lepik

Indrek Eha

Kinnisvara müügivaldkond

+ 372 502 8033

indrek@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Indrek Eha

Kaliningradi osakond

Ilya Kovryga

Kinnisvara konsultant

+89097876757

ilya@hammerhead.ee

Loe lähemalt

ILYA KOVRYGA

Daria Morozova

Kinnisvara konsultant

+89062310909

daria@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Daria Morozova

Elena Apatkina

Haldusjuht

+79114520690

elena@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Elena Apatkina

Artem Bolotov

Kinnisvara projektijuht

+79022510113

artem@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Artem Bolotov

Zarina Virronen

Müügijuht

+79622568383

zarina@hammerhead.ee

Loe lähemalt

Zarina Virronen

Tehtud Projektid

Vaata töös projekte

Kadaka tee 4 ärihoone on uus kaasaegne ärihoone Kristiine Mustamäe piiril.

Kadaka 4, Tallinn

Arendamisel hoones on ligi 4900 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis võimaldavad Teie ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada äriruumid esindus- ja büroopindadega ühe katuse alla.

Rajatava hoone valmimise aeg on mai 2018.a. Hoones on ruumilahendusi alates 115m² kuni 2400m².

Koduleht

Priisle Äripargi II etapp

Priisle tee 16, Tallinn

Priisle Äripargi II etapp, Priisle tee 16 stock office hoone ja spordiklubi.
Hoones kokku 4000m2, valmib 2017 aasta septembris.

Koduleht

Priisle Äripargi I etapp

Priisle tee 10, Tallinn

Laokeskuse arendus Tallinnas Lasnamäe linnaosas. Arendamisel on kokku 3,1 hektaril kahes kuni neljas arendusetapis kokku ca 22 000 ruutmeetrit lao- ja kontoripindasid. Eesmärk on ehitada laokompleks välja ja erinevatele ettevõtetele üürile anda. I arendusetapi ehituse algus planeeritud 2015 aasta suve lõppu.

Koduleht

Stockoffice nn ladu/kontor/müügisaal tüüpi äripindade arendus Tallinnas Nõmmel

Männiku tee 104a

Stockoffice nn ladu/kontor/müügisaal tüüpi äripindade arendus Tallinnas Nõmmel, Männiku tee 104a. Rajame 7-10 ca 250-300 ruutmetrist stockoffice üksust.  Ehitusmaht 2500 m2. Projekti eeldatav valmimise aeg detsembris 2016.a.

 

Koduleht

Kiili Tehnokeskuse energiasäästlik büroo-, lao- ja tootmishoone Harjumaal, Kiili Alevis

Kurna tee 14, Kiili

2014 aastal alustatud ja samal aastal edukalt lõpetatud arendus hõlmas endas kokku 6000 ruutmeetrit lao-, tootmis- ja kontoripinda.

Järveotsa ärihoone arendus Õismäel

Järveotsa 50c, Tallinn

Kodulehele saab siit

Koduleht

Büroohoone Tallinnas, Lasnamäel

Punane tn 68

Hoone on üürile antud 30-le üürnikule. Ca 2000 ruutmeetrit hoone pinda vajab rekonstrueerimist.

Punane68.ee

Koduleht

Pärnu Turu rekonstrueerimine

Suur-Sepa 18, Pärnu

Uuenenud Pärnu Turg ootab teid küll! Uues turuhoones on avatud suur liha- ja kalahall, supermarket, apteek, käsitööpood ning palju teisi kauplusi!

Koduleht

Manta Maja

Vabaduse pst 174b, Tallinn 10917

Ärihoone, asukohaga Vabaduse pst 174b, Tallinn 10917.
Hoone üldpind üle 2000m2.

PDF

Energiasäästlikud ridaelamud Tallinnas, Kristiines

Vuti 36, 38 ja Mooni 63

Energiasäästlikud ridaelamud Tallinnas, Kristiines, Vuti 36, 38 ja Mooni 63

Kokku 9 korteriga ridaelamu valmis 2011 aastal ühena esimestest tõeliselt energiasäästlikutest kinnisvaraarendustest Tallinnas. Teine etapp valmis 2013 aastal. Kompleks pälvis Kauni Energiasäästliku Kodu auhinna 2013 aastal.

Kokku ehitati 1125 m2 elamispinda

Kostivere Lihatööstuse hoonetekompleksi koos sisseseadega Harjumaal, Kostivere Alevis

Jõelähtme tee 4, Kostivere

Kostivere Lihatööstuse hoonetekompleksi koos sisseseadega Harjumaal, Kostivere Alevis, Jõelähtme tee 4. Uute hoonete ehitus ja sh tööstustehnikale tehtud investeeringud ulatusid 1,5 miljoni euroni. Kompleks hõlmab endas 1000 ruutmeetrit lihatööstuse hoonete kompleksi. Ehitustööd lõpetatud 2014 aastal. Lihatööstuse nominaalne tootmisvõimsus on kuni 1000 tonni sea- või veiseliha aastas.

PDF

Büroo- ja teenindushoone Pärnu linnas

Tallinna mnt 93B

Büroo- ja teenindushoone Pärnu linnas, Tallinna mnt 93B. Hoones on büroo- ja teeninduspinnad kokku 1300 ruutmeetril. Pinnad on rendile antud erinevatele autondusega seotud ettevõtetele. Hoone vajab rekonstrueerimist.

Kontorihoone projekt Tallinnas, Nõmme keskuses

Valdeku 8a, Tallinn

Kontorihoone projekt Tallinnas, Nõmme keskuses, Valdeku tn 8a. Detailplaneering on menetluses. Detailplaneeringut koostab ja hoonet projekteerib arhitektuuribüroo Guru Projekt. Planeeritud ehituse algus 2016 aastal.

Galeriimaja ja kohvikuhoone Tallinnas, Pirital

Randvere tee 27 ja Võsa tee 4/6, Tallinn

Planeerimisel on nelja korteriga galeriimaja ja kohvikuhoone arendus. Detailplaneering menetluses. Planeeritud ehituse algus 2016.

Töösolevad projektid

Vaata tehtud projekte

Kadaka 133

Kadaka tee 133, Tallinn

Kokku 4663m2 äri ja kaubanduspinda.

PDF

Elamupiirkond 44 eluasemega Harjumaal, Kose vallas

Tallinn- Tartu mnt 38 kilomeetril

Elamupiirkond 44 eluasemega Harjumaal, Kose vallas. Paljude üksik-, paaris- ja ridaelamutega arendusprojekt asub Tallinn- Tartu mnt 38 kilomeetril ehk 31 kilomeetrit Tallinna linna piirist neljarealise, esimese klassi maantee läheduses. Vastavalt klientide soovile müüme elamukinnistuid või ehitame valmis elamud.

Holmogorovka (Kaliningrad)

Kaliningrad

Kaasaegse elamukompleksi ehitamist korraldab Euroopa ettevõte “Hammerhead OOO” Venamaa, Kaliningrad, Generala Leitinanta Ozerova 17b. 

Uue suure projekti realiseeritakse maalilises äärelinna piirkonnas.

Elamuarendus piirkonnas kogupindala on üle 30 hektari. Selle kompleksi ehitamise esimene etapp algab 2018.a. teises kvartalis. Kogu kompleks jaguneb mitmesse etappi. Esimese etapi ehitamise lõpuleviimine on kavandatud 2018. aasta lõpuks.

Linnaplaneerimise kontseptsioon näeb ette:

Ca 64000 ruutmeetrit elamispinda (67 ridamaja, mis koosnevad 1296 korterist ja 37 eramajast) Elanike arv – ca 2600 inim.
Lasteaed ca (120 last)
Ärikeskus, kuhu kuuluvad: spa, ilusalong, toidupood ja kõik mida vajab iga elanik selles piirkonnas ca (20 000 – 25 000 ruutmeetrit) Maja ja korterite projekteerimine on ühes arhitektuurilises stiilis, samas kui iga maja, iga korter erineb omal moel. Elurajoonis on vägasuur rõhk just rohelisusel ja turvalisusel ja mugavusel. Kõik majad ja korterid on varustatud kõigi vajalike kommunikatsioonidega, korralik internet (fiiberoptiline kaabel), gaas, tänavavalgus, elekter, vesi, sadevee kanalisatsioon, korralikud asfalteeritud kegrliiklus ja sõiduteed.

Elamukompleksil “Holmogorovka” on geograafiliselt soodne asukoht Kaliningardi linna ääres (2 km) ja kogu piirkonna on ühendatud peamistest oluliste Kalingradi oblastis olevate teedega.

Samuti kogu kompleks on varustatud ja seostatud asfaldeeritud jalg-ja rattateedega (kõnniteid: 6,8 km ja jalgrattateid 4,2 km)

Elamukompleksi eeliseks on keskendumine Euroopa tasemele, mis hõlmab ohutut ja mugavat teedevõrgustikku, mis on hästi läbimõeldult ühendatud (erivad jalutus ja rattateed), kus noored emad, lapsed ning ja spordihuvilised saavad turvaliselt ja mugavalt teha oma jalutuskäite ning lapsed saavad minna iseseisvate jalutuskäikudule ja kaasaegsete laste- ja spordiväljakutele.

Koduleht

Märjamaa Treff logistika- ja tööstuspark Raplamaal

Tallinn - Pärnu - Ikla maantee 65 km-l

Märjamaa Treff logistika- ja tööstuspark Raplamaal, Tallinn- Pärnu- Ikla maantee 65 km-l. Kokku 13 hektaril laiuv tehnopark hõlmab endas kahte kütusejaama ja paljusid teisi lao- ja tootmishooneid kokku 70 000 ruutmeetrise ehitusealuse pinnaga ning maanteetranspordi puhkeala sh autokaravani plats ning  rekkaparkla koos kõikide kõrvalteenustega.

PDF

Laokompleks Tallinnas, Lasnamäel

Betooni 32, Tallinn

Laokompleks Tallinnas, Lasnamäel, Betooni tn 32. Arendamisel on 10 000 ruutmeetrit tootmismaad, millele rajame kahel korrusel kokku ca 10 000m2 lao- ja kontoripinda erinevatele laonduse- ja logistikaga tegelevatele ettevõtetele. Esimesel korrusel kõikidele standarditele vastavad arvukate laadimissildadega soojad laopinnad ja teisel korrusel euroopalikud, miniladude konseptsiooni järgivad väikelaod linna kodanikele. Laod on varustatud kaubaliftide, elektroonilise CCTV valve ning kaasaegsete vent- ja küttelahendustega, mis võimaldab ladustada igat tüüpi kaupa ning materjale.

Koostööpartnerid

pohla

Advokaadibüroo

guru

Projekteerimine

eventus

Ehitus

mitt

Ehitus ja kinnisvara arendus

stratum

Liiklusauditid, inspekteerimine ja projekteerimine

notar-f

Notaribüroo

hansateenus

Lao- ja logistikateenused

brandex

Transport ja logistika

Bellvory Management

 

Kontakt

  • (+372) 6 400 350
  • Vabaduse puiestee 174b, Tallinn 10917
  • info[ät]hammerhead.ee

HAMMERHEAD OÜ

Registrikood 11592452

Aadress Vabaduse puiestee 174b, Tallinn 10917

VAT EE101641847

A/a IBAN EE351010220096407018

Pank SEB

SWIFT/BIC EEUHEE2X

Panga aadress Tornimäe 2, Tallinn, Estonia